چهارشنبه 29 خرداد 1398

صاحبان صنوف از نظارتها دلگیر نشوند

پویشگران گیل: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: هرگونه آلایندگی باید از اصناف، کسبه و بازاریان آبرومند پاک شود و لذا با تشدید نظارت‌ها و بازرسی ها نباید صاحبان صنوف مکدر و دلگیر شوند.
فرهاد دلق‌پوش در دیدار با اتاق اصناف مرکز گیلان از جایگاه و ظرفیت قانونی اتاق اصناف، به عنوان مردمی ترین تشکل کشور یاد کرد و گفت: آحاد مردم جامعه از صنوف و بازاریان که از جنس خودشان و برخاسته از اقشار مختلف جامعه هستند، توقع و انتظار همدلی و همراهی ویژه‌ای دارند.
وی حساسیت و ظرافت امور صنفی را ضروری دانست و خطاب به هیات رئیسه اتاق اصناف مرکز گیلان، اضافه کرد: عملکرد و استراتژی شما به سرعت در جامعه تاثیر می‌‌گذارد، بنابراین همواره باید خود نظارتی و خود ارزیابی از عملکرد اتحادیه ها و صنوف مختلف داشته باشید.
دلق‌پوش با تاکید برضرورت افزایش و تشدید نظارت ها در بازار، خاطرنشان کرد: هر گونه آلایندگی باید از اصناف، کسبه و بازاریان آبرومند پاک شود و به همین دلیل از تشدید نظارت ها و بازرسی ها نباید صاحبان صنوف مکدر و دلگیر شوند.
وی با بیان اینکه هر گاه ضعفی یا خلاء را در حوزه اصناف مشاهده کنیم، قاطعانه ورود خواهیم کرد، ادامه داد: بر اساس ضوابط قانونی همه ما در مقابل مردم مسئولیت داریم و از منظر جایگاه حقوقی موظف به دفاع از حریم قانونی اصناف هستم.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به لزوم همت مضاعف و قاطعیت در امور بازار، تصریح کرد: در شرایط کنونی اقتصادی نیازمند یک اتاق اصناف قدرتمند در گیلان هستیم تا با اقتدار بر وضعیت بازار استان نظارت کند و از هرگونه اخلال و بی نظمی در بازار پیشگیری و وضعیت بازار را به خوبی سامان دهد و اطمینان و آرامش را در بازار به صورت مستمر بهبود دهد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir