چهارشنبه 29 خرداد 1398

اجرای نمایش «سی وطنُم» در کانون بسیج جوانان رشت

پویشگران گیل: مسئول کانون بسیج هنرمندان رشت از اجرای تئاتر «سی وطنُم» خبر داد و گفت: این نمایش به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با هدف نمایش نقش بانوان در هشت سال دفاع مقدس به اجرا درآمده است.
سید مرتضی جلوه از اجرای تئاتر «سی وطنُم» خبر داد و اظهار کرد: تئاتر «سی وطنُم» به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با هدف نمایش نقش بانوان در هشت سال دفاع مقدس به اجرا درآمده است.
مسئول کانون بسیج هنرمندان رشت با بیان اینکه این تئاتر ساعت 19عصر 7 و 8 آذرماه جاری در کانون بسیج جوانان رشت به روی صحنه رفت، افزود: به دلیل استقبال از این نمایش، اجرای آن برای 11 و 12 آذر هم تمدید شد.
وی با بیان اینکه 6 هنرور اجرای این نمایش را به عهده دارند، گفت: این نمایش روایتگر تلاش و مقاومت چهار دختری است که با اینکه والدین‌شان را در دفاع مقدس از دست داده‌اند، اما همچنان برای دفاع از خاک وطن‌شان در مقابل ظلم و ستم دشمنان بعثی مردانه ایستادگی می‌کنند.
جلوه، با بیان اینکه متاسفانه کمتر به نقش زنان در دفاع مقدس پرداخته شده است، تصریح کرد: در تلاشیم تا با استفاده از ابزار هنر جامعه را با رشادت‌ها و دلاوری‌های زنان در عرصه دفاع مقدس آشنا کنیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir