چهارشنبه 29 خرداد 1398

لزوم مدیریت، کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم
دولت دقیقا می تواند اقشار آسیب پذیر و برخوردار را شناسایی کند

پویشگران گیل: نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت از طریق سیستم های که در اختیار دارد، دقیقا می تواند اقشار برخوردار و آسیب پذیر را شناسایی کند و نواقص توزیع بسته های حمایتی باید حل شود.
اسدالله عباسی با اشاره به اینکه بسته های حمایتی از سوی دولت مرهمی بر مشکلات معیشتی مردم است، اظهار کرد: درست بخشی از کالاهای اساسی که ذخیره کردیم را از این طریق به دست مردم می رساند.
وی نگرانی مردم را در مورد کالاهای اساسی زندگی یادآور شد و افزود: در مورد کالاهای غیر اساسی می توان صرفه جویی کرد اما اقلامی مانند روغن، برنج، گندم و قند و شکر مصرف روزانه مردم هستند که دولت تا جایی که امکان دارد در اختیار اقشار آسیب پذیر از گرانی ها قرار می دهد.
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت با بهره گیری از تجارب ونظرات کارشناسان و تجارب کشورهای دنیا و با در نظر گرفتن همه ابعاد، تمام اقشار آسیب پذیر را مورد نظر قرار دهد.
عباسی بر لزوم مدیریت،کنترل و نظارت دولت برای توزیع بسته های حمایتی و کم کردن مشکلات مردم تاکید و عنوان کرد: امیدواریم دولت تا آخر سال بتواند بخشی از نیازهای مردم را تامین کند.
وی با بیان اینکه اگر دولت و مجلس و نهاد های حمایتی به صورت واحد عمل کنند نتیجه مثبتی خواد داست،افزود:دولت از طریق دستکاه های حمایتی بانک اطلاعاتی پرداخت یارانه و سایر سیستم های که طراحی شده و در اختیار دارد، می تواند اقشار برخوردار و کم برخوردار و آسیب پذیرتر و کسانی که تحت پوشش بیمه های مختلف هستند را با توجه به جمیع جهات و به درستی و دقیق شناسایی کند.
نماینده رودسر گفت: شاید در مرحله اول اشکلاتی وجود داشته باشد ولی با توجه به حمایت از اقشار آسیب پذیر از سوی وزارت تعاون در سال های گذشته و نواقصی و ضعف هایی آن به نظرم در این مقطع آن کاستی ها رفع شود.
عباسی با تاکید بر اینکه توزیع بسته های حمایتی به این معنا نیست که به دنبال مباحث و موضوعات مهم نباشیم، اعلام کرد: ماها باید به مسائل مربوط به اشتغال، ارز؛ نظام بانکی، صادارات و واردات توجه کنیم و در راستای توزیع بسته های حمایتی به مردم باید به این مسائل پرداخته شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir