دوشنبه 27 خرداد 1398

ارتباط بازار با دانشگاه تنها راه تغییر وضعیت اصناف است

پویشگران گیل: رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه تنها با به‌روزرسانی اصناف و ارتباط بازار با دانشگاه می‌توان وضعیت اصناف را تغییر داد گفت: اگر اصناف و بازاریان خود را به‌روز نکنند در برابر سونامی بزرگ اقتصادی نابود خواهند شد.
جلال‌الدین محمد شکریه در یکصد و سیزدهمین اجلاس عمومی عادی اتاق اصناف مرکز گیلان با اشاره به اینکه هزینه در آموزش عامل رونق کسب ‌و کار است اظهار کرد: ورود فروشگاه‌های بزرگ در اقتصاد یک امر اجتناب‌ناپذیر است و اگر واحدهای صنفی کوچک از نظر علمی رشد نکنند عرصه را واگذار خواهند کرد.
وی با اذعان به اینکه دنیای کسب‌وکار تغییر کرده بیان کرد: نباید نگاه سنتی به بازار داشته باشیم، ورود فروشگاه‌های بزرگ، تغییر ذائقه مردم و ورود شبکه‌های مجازی تغییر بزرگی درصحنه بازار ایجاد کرده است.
- نابودی انصاف در صورت عدم به‌روزرسانی
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان با بیان اینکه تنها با به‌روزرسانی اصناف و ارتباط بازار با دانشگاه می‌توان وضعیت اصناف را تغییر داد افزود: اگر اصناف و بازاریان خود را به‌روز نکنند در برابر سونامی بزرگ اقتصادی نابود خواهند شد.
شکریه گفت: قانون به اتحادیه‌ها اجازه داده است که 15 درصد درآمد خود را صرف آموزش نمایند، ظرفیت فراوانی در بخش اصناف وجود دارد که با آموزش و ارتقای سطح علمی می‌توان از این ظرفیت استفاده کرد.
در یکصد و سیزدهمین اجلاس عمومی عادی اتاق اصناف مرکز گیلان که مدیران مرکز علمی کاربردی برهان نیروی شمال نیز حضور داشتند بر ارتباط اصناف و مراکز علمی تأکید شد و دو طرف خاطرنشان کردند که هزینه در آموزش نوعی سرمایه‌گذاری است و این سرمایه‌گذاری باعث رونق کسب ‌و کار می‌شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir