چهارشنبه 29 خرداد 1398

بازدید رئیس اتاق اصناف و روسای اتحادیه های صنفی از آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان

پویشگران گیل: جلال الدین محمد شکریه رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان به همراه جمعی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان رشت از آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان بازدید کردند. 
سید علی حسینی مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان در ابتدای این بازدید ضمن خیرمقدم و قدردانی از حضور اصناف و بازاریان رشت در این مجموعه با اشاره به سابقه طولانی آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان تاکید کرد : این مجموعه هیچگاه از اعتبارات دولتی استفاده نکرده است.
حسینی  با اشاره به ظرفیت 550 نفری این آسایشگاه گفت : به 400 مددجوی بیمار، معلول و ایزوله در این مجموعه خدمات دهی میشود که 19 تن از آنها خارج از استان در این مرکز بستری هستند.
وی، روسای اتحادیه های صنفی را سفیران آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان دانست و تاکید کرد: روسای صنوف می توانند برای این مجموعه درآمدهای پایدار ایجاد نمایند.
جلال الدین محمد شکریه نائب رئیس اول اتاق اصناف کشور با بیان اینکه با فعالیت و عملکرد آسایشگاه معلولان و سالمندان غریبه نیستم گفت: آسایشگاه دوران فراز و فرود فراوانی دیده و در بدترین شرایط نیز ادامه حیات داده است.
شکریه گفت: درآمد متوازن ، سیال و پایدار می تواند به سیستم مدیریتی مجموعه در جهت برنامه ریزی بهینه برای خدمات با کیفیت بیشتر کمک کند.  شکریه همچنین با خواندن شعری یاد شادروان آرس میناسیان یکی از بنیانگذاران آسایشگاه سالمندان و معلولان را گرامی داشت.
رئیس اتاق اصناف مرکز گیلان، تمنا کردن برای دریافت کمک به این مجموعه را نوعی عبادت عنوان کرد و گفت: اگر از دوست چشمت به احسان اوست تو در بند خویشی نه در بند دوست – خلاف طریقت بود کاولیا تمنا کند از خدا جز خدا .
وی تاکید کرد: حج و عبادتی که نتواند عشق خدمت به بشریت را در وجود انسان متجلی کند فقط یک سفر است.
شکریه گفت: بسیاری از بزرگان و عرفا معتقدند که تمام تزکیه نفس این است که وجود انسانها منور شود به آن خیری که رضایت حضرت حق را ایجاد می نماید.
وی عملکرد سیستم مدیریتی و پرسنلی آسایشاه معلولان و سالمندان را انسانی و عاطفی دانست و گفت: هر اتحادیه ای با توجه به ظرفیت و توانایی های خودش باید به این مجموعه کمک نماید مانند کاری که اتحادیه های آرایشگران آقایان و بانوان به طور مداوم در این جا انجام می دهند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir