یکشنبه 6 مهر 1399

 

تمام منازل شهر را در مقابل حوادث طبیعی و آتش سوزی بیمه کرده ایم
پویشگران گیل: شهردار لنگرود گفت: مدت ها قبل دستور داده ام تا حقوق نیروهای شرکتی و کارگری پرداخت نشده است، ریالی به شهردار، شورا و پرسنل رسمی و قراردادی پرداخت نشود.
مهندس سید مهدی رجایی با اعلام حمایت از نیروهای خدماتی و زحمتکش شهرداری لنگرود گفت: از ابتدای آمدنم تا هر زمانی که باشم، پرسنل شهرداری را خانواده خودم می دانم.آدمی همیشه با تکیه بر اندیشه خود در پی ارتقای سطح رفاه و آسایش خود و نزدیکانش بوده است واین تمایل به افزایش رفاه در مقیاس خانواده نیز وجود دارد البته به دلیل حس همبستگی و کانون واحد خانواده، تمایل به افزایش رفاه خانواده به مراتب شدیدتر از تمایل فردی است.
شهردار جوان لنگرود ادامه داد: مدت ها است که برخی موانع و مشکلات، رفاه و آسایش خانواده را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو کرده است و یکی از مهم‌ترین این چالش‌ها خطرات احتمالی جانی و مالی است که در صورت وقوع، رفاه خانواده را متزلزل می‌کند و به‌منظور مقاومت در برابر این خطرات احتمالی، صنعت با افزایش آسایش خاطر جنبه کمی و با ایجاد سرمایه‌گذاری جنبه کیفی رفاه خانواده را بهبود می‌بخشد.
مشکلات اقتصادی جامعه و تاثیر مستقیم آن بر سفره قشر کارگر و کارمند
مهندس رجایی در خصوص نوسانات بازار ارز گفت: افزایش ناگهانی نرخ ارز در ماه ‌های اخیر و بالا رفتن قیمت برخی اقلام اساسی از جمله موضوعات مهم و به عقیده برخی اقتصاد دان‌ها پاشنه آشیل اقتصاد کشور بود و این موضوع بر وضعیت کنونی سیستم مالی و روان جامعه اثر منفی گذاشت و باید توجه داشت جامعه کارگری ایران، بزرگترین طیف جامعه را تشکیل می‌دهد. طبقه‌ای که در طول این سال‌ها تاثیرات مستقیم سیاستگذاری‌ها و مدیریت‌های دولتی را با تمام وجود لمس کرده و تنگناها و فشارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را متحمل شده است.
شهردار لنگرود ادامه داد: در سال‌های گذشته شاهد بودیم که افزایش حقوق کارگران متناسب با تورم‌های سرسام آور نبوده است، هر چند در دولت تدبیر و امید تلاش‌هایی در این مسیر صورت گرفته است و میانگین افزایش حقوق کارگران نسبت به نرخ تورم اندکی بهبود یافته اما توجه بیشتر به این مسئله امری اجتناب ناپذیر و ضروری است.


تمام منازل شهر را در مقابل حوادث طبیعی و آتش سوزی بیمه کرده ایم

مهندس رجایی با اعلام خبر بیمه تمامی منازل شهری لنگرود گفت: مدت ها قبل دستور داده ام تا حقوق نیروهای شرکتی و کارگری پرداخت نشده است، ریالی به شهردار، شورا و پرسنل رسمی و قراردادی پرداخت نشود و از ابتدای آمدنم تا هر زمانی که باشم، پرسنل شهرداری را خانواده خودم می دانم.تمام منازل شهر را در مقابل حوادث طبیعی و آتش سوزی بیمه کرده ایم.
رجایی تصریح کرد: با توافق صورت گرفته تمام منازل شهر لنگرود در مقابل حوادث و بلایای طبیعی مانند آتش سوزی توسط شهرداری لنگرود بیمه شده است و شهروندان می توانند تا سقف 10 میلیون تومان از تسهیلات بیمه استفاده کنند که پیش از این بسیاری به ناچار برای گرفتن یک چادر و پتو به کمیته امداد و دست به دامان برخی بانک ها می شدند که آن هم پروسه خاص خودش را داشت.

 

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir