چهارشنبه 29 خرداد 1398

اعزام 88 دانش آموز رودباری به مناطق عملیاتی غرب کشور

پویشگران گیل: 88 دانش‌آموز شهرستان رودبار برای بازدید از مناطق عملیاتی غرب کشور به کرمانشاه اعزام شدند.

مهندس اسماعیل میرغضنفری در مراسم اعزام دانش‌آموزان به مناطق عملیاتی غرب کشور، اظهار کرد: در کتب مختلف از رشادت‌های رزمندگان بسیار خوانده‌ایم اما دیدن فضای جبهه و جنگ تاثیری بسیاری بر نسل امروز که شرایط دفاع مقدس را درک نکرده، دارد.

فرماندار شهرستان رودبار افزود: در اوایل انقلاب شکوهمند اسلامی که در واقع مبارزه ویژه‌ای با زشتی‌ها و پلشتی‌ها، استکبار و استثمار بود، دشمنان قسم خورده این مرز و بوم از طرق مختلف سعی داشتند نظام نوپای اسلامی را از پای در بیاورند اما با خواست خدای متعال و حمایت مردم موفق نشدند.

میرغضنفری، نوجوانان و جوانان را موثرترین قشر اجتماع دانست و گفت: در زمان دفاع مقدس نوجوانان در کنار تحصیل و آموزش، در میدان جنگ گام نهادند که شیهد حسین فهمیده نمونه بارز همین نوجوانان است.

وی ادامه داد: امروز بیشتر و بهتر به سلاح علم و ایمان مجهز شده‌ایم لذا باید بیشتر در مبارزه با دشمن در کنار همدیگر باشیم. اگر آن روز در میدان مبارزه و جنگ تن به تن با دشمن مبارزه می‌کردیم امروز دشمن به شکل‌های مختلف حمله می‌کند و هنر شماست که بتوانید در این حمله در مقابل دشمن موفق باشید.

فرماندار شهرستان رودبار تصریح کرد: مناطق عملیاتی غرب کشور مناطق دیدنی است که خاطرات شهدای گرانقدری را در عملیات‌های گوناگون به ویژه عملیات مرصاد تقدیم دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب کرده است.

در ادامه علی عطایی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان رودبار گفت: در مجموع 88 دانش‌آموز رودباری به همراه متولیان امور تربیتی آموزش و پرورش با دو اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور در کرمانشاه اعزام می‌شوند.

وی افزود: بازدید از مناطق عملیاتی قصر شیرین، یادمان عملیات مرصاد، یادمان شهدای بازی دراز از جمله برنامه‌های این اردوی چهار روزه می‌باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir