دوشنبه 3 تیر 1398

جشنواره نقاشی "چهل سال عزت درخت انقلاب" در رشت برگزار می شود

پویشگران گیل: مهیار فتحی پور، مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان با اشاره به برگزاری جشنواره نقاشی "چهل سال عزت درخت انقلاب"، گفت: در این جشنواره کاغذهایی با طرح برگ درخت در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد که آنها می بایست این برگ ها را رنگ آمیزی کنند.
 فتحی پور ادامه داد: رنگ آمیزی این برگ ها بر اساس رنگ های معین شده می باشد که هر کدام نماینگر یکی از شاخصه های انقلاب می باشد.
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، افزود: در واقع دانش آموزان می بایست با پاسخ به این سوال که کدام شاخصه انقلاب در نظرشان بیشتر به ایران اسلامی عزت داده است، طبق رنگ گزینه مورد نظر برگ موجود در کاغذ را نقاشی کنند.
وی، با بیان اینکه برگه های نقاشی بین مدارس رشت توزیع گردیده است، خاطر نشان کرد: دانش آموزان پس از رنگ آمیزی و برش کادر دور برگ، آن را در روز راهپیمایی به درخت موجود در غرفه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان واقع در محل تجمع پایانی راهپیمایی نصب خواهند نمود.
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، ادامه داد: به تمامی افرادی که برگ نقاشی خود را به غرفه اتحادیه تحویل نمایند، هدیه خواهند گرفت.
وی همچنین از برکزاری پویش ملی و جشنواره  آدمک سازی و دست سازه راهپیمایی «پنبه دانه» خبر داد و گفت: طی آن دانش آموزان با مفاهیم به دست آورده از متن بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با بسیجیان در ورزشگاه آزادی، دست سازه و آدمک هایی را آماده کرده و در راهپیمایی به نمایش می گذارند.
فتحی پور تصریح کرد: دانش آموزان می توانند با ارسال تصاویر مربوط به این دست سازه ها از طریق پیام رسان سروش و یا بله به نام کاربری @panbe_daneh و یا رایانامه panbedaneh13@gmail.com در این جشنواره شرکت کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir