سه شنبه 4 تیر 1398

13 آبان تاریخ ساز است

پویشگران گیل: فرماندار سیاهکل در جمع اعضای ستاد برگزاری مراسم 13 آبان با اعلام این مطلب افزود: تمامی نگاه های دشمن به همین روز است و بسیار در روز 13 آبان زوم کرده اند اما باید با برنامه ریزی هر چه بهتر 13 آبان امسال  با شکوه تر از سالهای گذشته برگزار گردد.
مهندس رضا اسلامی در ادامه خاطر نشان ساخت: کشور ما یک عمق استراتژیک دارد و این امر از نظر ژئوپولتیکی بسیار مهم و حائز اهمیت است و هیچگاه دشمنان نمی توانند کشور عزیزمان را با یک کشور کوچک مقایسه کنند.
وی تصریح کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان فکر می کردند ایران را با داشتن تکثر قومیتی مثل دیگر کشورها از بین ببرند و تیکه تیکه کنند اما هوشیاری و حضور گسترده مردم نشان داد که دشمن نمی تواند به اهداف شوم خود دست پیدا کند.
فرماندار سیاهکل وابستگی اقتصاد بسیاری از کشورها به منابع و ذخایر عظیم کشومان یادآور و اظهار داشت : کشورهای اروپایی پس از خروج آمریکا از برجام  به همین سادگی کشور ما را رها نمی کنند و اقتصاد کشور ما با داشتن منابع عظیم نفت و گاز باعث وابستگی کشورهای دیگر و اقتصاد آن ها  شده است و اگر روزی با ما همکاری نکنند امنیت اقتصادی خود را  زیر سوال می برند و دنبال از هم پاشیدگی اقتصاد خود نخواهند بود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir