دوشنبه 27 خرداد 1398

 حضور رزمی کاران سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در نمایشگاه توانمندیهای ورزش و جوانان گیلان

پویشگران گیل: به مناسبت هفته تربیت بدنی نمایشگاه توانمندیهای هیات های ورزشی گیلان از 25لغایت 29 مهرماه در سالن یادگار امام رشت برپا می باشد.
هیات ورزش های رزمی استان گیلان نیز در این نمایشگاه غرفه ای از توانمندیها و دستاوردهای ورزش رزمی را به خود اختصاص داد که به میزبانی دکتر مرتضی حسن زاده رییس هیات رزمی گیلان، مونا شفیع نژاد نایب رییس هیات و استاد رفعتی دبیر هیات ورزش های رزمی گیلان؛ با نمایش فعالیت سبک های زیر مجموعه هیات رزمی استان پذیرای علاقمندان و ورزشکاران و ورزش دوستان شدند.
بنابراین گزارش؛ صبح روز جمعه آقایان و بانوان رزمی کار سبک الیت کیک بوکسینگ نیز با حضور مستر اردشیر داوطلب رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور و استاد معصومه ضیایی نایب رییس سبک، بسیار پر رنگ و پرشور در این نمایشگاه حاضر شدند و با لباس فرم سبک به انجام حرکات نمایشی و تمرینی پرداختند که مورد توجه همه علاقمندان و بازدید کنندگان نمایشگاه واقع شد.
گفتنی است مستر اردشیر داوطلب رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور نیز در حاشیه مراسم این نمایشگاه از برگزاری یکدوره مسابقات بین المللی سبک الیت کیک بوکسینگ با حضور کشور آذربایجان به میزبانی استان گیلان و شهر رشت در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir