دوشنبه 27 خرداد 1398

آغاز تور جهانی والیبال ساحلی در منطقه آزاد انزلی

پویشگران گیل: سومین مرحله تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین در منطقه آزاد انزلی با حضور بیش از 50 ورزشکار از 11 کشور در منطقه آزاد انزلی آغاز شد و تا 27 مهر ماه ادامه دارد.
سومین مرحله تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین روز(سه شنبه) در منطقه آزاد انزلی با حضور بیش از 50 ورزشکار از 11 کشور در مجموعه ورزشی های ساحلی سیروس قایقران منطقه آزاد انزلی آغاز شد و تا 27 مهر ماه ادامه دارد.
فریدون الهامی مسئول کمیته والیبال ساحلی کشور در حاشیه این مسابقات با اشاره به اینکه در تور جهانی تک ستاره والیبال ساحلی، کشورهای اسلوونی، سوئد، نروژ، چک، ایتالیا، مالزی، عمان، تایلند، لهستان، روسیه، قزاقستان و ایران حضور دارند، خاطرنشان کرد: از ایران 8 تیم در این تور حضور دارند و کشور‌های قزاقستان، چک، تایلند و عمان نیز با دو تیم شرکت کرده اند.
وی با تاکید بر اینکه این تور از سطح بسیار بالایی برخوردار است، تصریح کرد: این مسابقات دارای امتیازات ویژه ای است که برای حضور ورزشکاران برتر در المپیک محاسبه می شود و هر تیمی که بتواند در این تور بیشترین امتیاز کسب کند از شانس بیشتری برای حضور در المپیک برخوردار است و داورانی که در این مسابقات سوت می زنند نیز شانس قضاوت در بازی های جهانی را می توانند پیدا کنند.
الهامی با بیان اینکه این تور در دو جدول اصلی و مقدماتی در حال برگزاری است، افزود: 13 تیم در دور مقدماتی تور جهانی والیبال ساحلی کاسپین کاپ منطقه آزاد انزلی با یکدیگر رقابت می کنند که 6 تیم صعود کننده در این دور به همراه 12 تیم که در جدول اصلی قرار دارند به مصاف هم می روند.


 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir