چهارشنبه 29 خرداد 1398

دوستی و مودت بین کارکنان سازمان فلسفه اصلی برگزاری جام دریانوردان

پویشگران گیل: تیم والیبال امیرآباد در دیدار فینال با پیروزی مقابل بوشهر به مقام قهرمانی نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور جام دریانوردان دست‌ یافت.
حسین چراغی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در مراسم اختتامیه مسابقات ساحلی جام دریانوردان در بندرانزلی با اشاره به رقابت جوانمردانه والیبالیست‌های ساحلی اظهار کرد: فلسفه برگزاری جام دریانوردان دوستی و مودت بین کارکنان سازمان و توسعه فرهنگ ورزش است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با بیان تلاش خستگی‌ناپذیر تیم برگزارکننده جام دریانوردان افزود: برنامه‌ریزی این مسابقات از یک ماه پیش توسط همکارانمان در اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان انجام شده است و در طول یک ماه گذشته تلاش شبانه‌روزی برای برگزاری هر چه بهتر جام انجام شد.
میزبانی بی‌نقص اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در جام دریانوردان
یحیی یحیایی نیز دراین مراسم با اشاره به قهرمانی تیم بندر امیرآباد در جام دریانوردان اظهار کرد: نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور در رشته والیبال ساحلی با حضور ۱۹ تیم آغاز شد و دو تیم بندر بوشهر و بندر امیرآباد به دیدار فینال راه یافتند.
مسئول کمیته فنی مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور بابیان اینکه کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به تیم آبادان رسید افزود: در دیدار فینال تیم بندر امیرآباد با نتیجه دو بر یک مقابل بوشهر به برتری دست‌یافت و عنوان قهرمان را از آن خود کرد، دیدار رده‌بندی جام دریانوردان بین دو تیم نکا و شهید رجایی برگزار شد و تیم نکا با برتری دو بر یک به مقام سوم دست‌یافت.
وی با اذعان به میزبانی مطلوب بندر انزلی در جام دریانوردان تصریح کرد: چراغی مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان و نائب رئیس ورزشی این اداره، مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان و شهرستان انزلی، رئیس هیات فوتبال انزلی، رئیس هیات والیبال انزلی، کمیته داوران فوتبال و والیبال ساحلی استان گیلان در برگزاری دو جام فوتبال و والیبال ساحلی تلاش زیادی به خرج دادند و حاصل آن میزبانی بی‌نقص در جام دریانوردان بوده است.
یحیایی با اشاره به اینکه دهمین دوره جام دریانوردان با حضور ۲۵ تیم برگزار می‌شود گفت: نهمین دوره جام دریانوردان در دو رشته فوتبال و والیبال ساحلی در سطح بالایی به میزبانی بندر انزلی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان، نهمین دوره مسابقات سازمان بنادر و دریانوردی کشور در دو رشته فوتبال ساحلی و والیبال ساحلی به میزبانی بندر انزلی برگزار شد و در رشته فوتبال ساحلی تیم فوتبال بندر بوشهر به مقام قهرمانی دست ‌یافت.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir