دوشنبه 3 تیر 1398

مرحوم رضا زاده برای جامعه ورزش از هیچ کوششی دریغ نکرد

پویشگران گیل: مراسم سومین روز درگذشت سید مصطفی رضازاده اسطوره ورزش رزمی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور؛ مراسم سومین روز درگذشت مرحوم سید مصطفی رضازاده عصر روز سه شنبه با حضور رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور، مسوولین هیات ورزش های رزمی گیلان و مقامات محلی استان ، ورزشکاران ، قهرمانان و آشنایان اقصی نقاط استان و کشور جمعی کثیری از مردم شهر رشت به منظور ابراز ارادت ادای احترام در مصلی شهر رشت برگزار گردید.
رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در حاشیه این مراسم ضمن تسلیت درگذشت سید مصطفی رضازاده گفت: فقدان مرحوم رضازاده شوک بزرگی برای ورزش گیلان بود که واقعا باورش در ذهن نمی گنجد اما این امر و تقدیر الهی است که باید سر تسلیم در برابر آن فرود آورد.
مستر اردشیر داوطلب افزود: شادروان رضازاده از ستون های اصلی ورزش رزمی استان بود که با اخلاق و منش والای ورزشی خود طرفداران زیادی داشت و فعالیت های گسترده ایشان در عرصه ورزش رزمی بیانگر این امر است.
وی ادامه داد: او نخستین کاپیتان تیم ملی کیک بوکسینگ کشورمان بود که عناوین متعدد آسیایی و جهانی را در کارنامه خود بعنوان ورزشکار و مربی داشت که مهم‌ترین آنها مدال طلای مسابقات جهانی اتریش به‌عنوان بازیکن و مدال نقره قهرمانی آسیا در ماکائو بعنوان مربی را می توان نام برد.
 مستر اردشیر داوطلب همچنین اضافه کرد: مرحوم رضا زاده برای جامعه ورزش از هیچ کوششی دریغ نکرد و قهرمانان قدری را هم به جامعه تحویل داده است و دیدیم که علت درگذشت وی هم حادثه ناگواری بود که در پی امداد و کمک به تصادف جاده ای بود و نام و کار نیک او به یاد همه خواهد ماند.
رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در پایان گفت: قدر لحظات زندگی را باید دانست و احترام به همدیگر را از یاد نبریم و همچنین درحوزه ورزش ورزشکاران در هر رشته ای باید قدر مربیان و اساتید خود را بدانند که عاشقانه وقت خود را صرف آموزش قرار میدهند و حتما به یاد داشته باشند که قهرمانی ها و پهلوانی ها به راحتی بدست نخواهند آمد.
گفتنی است در پایان رزمی کاران و شاگردان آن مرحوم با حرکات رزمی به روح ایشان ادای احترام کردند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir