چهارشنبه 29 خرداد 1398

درگذشت مربی شاخص ورزش‌های رزمی گیلان در حین امدادرسانی

پویشگران گیل: «سید مصطفی رضازاده» قهرمان و سرمربی سابق تیم‌های ملی موی تای و کیک بوکسینگ و مدیر باشگاه عقاب المپیک رشت عصر روز شنبه در حین امداد رسانی به مجروحان حادثه رانندگی، براثر سانحه‌ای درگذشت.
«سیدمصطفی رضازاده» سرمربی سابق تیم‌های ملی موی تای و کیک بوکسینگ و مدیر باشگاه عقاب المپیک رشت بر اثر حادثه تصادف دارفانی را وداع گفت.
این تصادف در حوالی شهر رشت صورت گرفته است و در حالی که این مرحوم  برای کمک به تصادف دو خودروی دیگر از خودروی خود پیاده شده بود، براثر برخورد یک خودروی دیگر با وی، جان به جان آفرین تسلیم می‌کند.
سید مصطفی رضازاده بنیانگذار کیک بوکسینگ – موی تای در گیلان و اولین کاپیتان تاریخ کیک بوکسینگ ایران بود که در سه رشته تکواندو، کیک بوکسینگ و موی تای بعنوان ملی پوش و مربیگری ملی ۵ رشته رزمی را در اختیار دارد و باشگاهدار برتر گیلان در سال ۹۴ معرفی شد.
مصطفی رضازاده در باشگاه عقاب المیپک پرورش دهنده قهرمانان بزرگی همچون آرمین هادی پور از قهرمانان تکواندوی آسیا و جهان بود. آن مرحوم به عنوان کاپیتان تیم ملی، مدال طلای رقابت‌های کیک بوکسینگ جهان در اتریش و به عنوان مربی، نایب قهرمانی کیک بوکسینگ آسیا در ماکائو را در کارنامه ورزشی خود داشت.
گفتنی است؛ مراسم تشییع پیکر پاک «سیدمصطفی رضازاده» فردا، 8مهر ساعت 9 ونیم صبح از ورزشگاه عضدی رشت انجام می‌گیرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir