چهارشنبه 29 خرداد 1398


گیلان قهرمان مسابقات هاپکیدو whc بانوان کشور شد

پویشگران گیل: نایب رییس هیات ورزشهای رزمی گیلان گفت: هجدهمین دوره مسابقات هاپکیدو بانوان کشور با قهرمانی تیم گیلان در مشهد مقدس پایان یافت‌.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان؛ مونا شفیع نژاد با بیان اینکه مسابقات تیم هاپکیدو whc با کیفیت بالایی در مشهد برگزار شد افزود:  در این رویداد کشوری تیم هاپکیدوی گیلان با 26 رزمی کار حضور پیدا کرد که در نهایت تیم هاپکیدو whc بانوان گیلان با کسب هشت مدال طلا، شش مدال نقره ، ۹ مدال برنز و‌مجموع ۶۴۰ امتیاز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، قزوین با کسب ۵۹۵ امتیاز دوم شد و خراسان رضوی با ۴۰۵ امتیاز در مکان سوم قرار گرفت.
وی ادامه داد: بر این اساس و در جریان این رقابت ها، در بخش کیورگی «مبارزه»  و در رده سنی نونهالان ، روشنک درخشان در وزن ۳۷- کیلوگرم ، نسا نوری در وزن ۴۵- کیلوگرم، در رده سنی نوجوانان آوا ستوده در وزن ۳۸ - کیلوگرم، در رده سنی جوانان نیلوفر علیزاده در وزن ۴۸ - کیلوگرم ، در رده سنی امید فاطمه کنعانی در وزن ۶۳ - کیلوگرم و در رده سنی بزرگسالان مهناز سحر خیز در وزن ۷۳ - کیلوگرم همگی از گیلان موفق به کسب مدال طلا شدند.
وی بیان کرد: همچنین در بخش هویش سول و ‌در رده سنی نونهالان فاطمه حیدری و در رده سنی امید فاطمه فتحی نژاد از گیلان موفق به کسب عنوان نخست و مدال طلا شدند.
نایب رییس هیات ورزش های رزمی گیلان اضافه کرد: حدیث بهبودی در وزن ۴۵ - کیلوگرم رده سنی نونهالان، مهشید نوروزنیا در وزن ۴۳ - کیلوگرم رده سنی نوجوانان، فاطمه فتحی نژاد در وزن ۵۳ - کیلوگرم ، سپیده حیدری در وزن ۵۸ - کیلوگرم ، آریانا رضازاده در وزن ۶۳ - کیلوگرم رده سنی جوانان و کبری یوسفی در وزن ۷۳- کیلوگرم رده سنی بزرگسالان از گیلان موفق به کسب مدال نقره بخش مبارزه مسابقات هاپکیدو بانوان کشور شدند.
شفیع نژاد خاطرنشان کرد: در بخش مبارزه رده سنی نونهالان فاطمه حیدری در وزن ۳۲ - کیلوگرم ، در رده سنی نوجوانان یلدا حیدری در وزن ۶۳+ کیلوگرم ، در رده سنی جوانان سیده عقیق سیدسادات در وزن ۶۸- کیلوگرم و پریسا غلامی نیا در وزن ۷۳+ کیلوگرم ، در رده سنی امید فاطمه رضایی در وزن ۵۳- کیلوگرم ، در رده سنی بزرگسالان مریم‌گل محمدی در وزن ۵۸- کیلوگرم و سکینه مرزدار در وزن ۶۳- کیلوگرم از استان گیلان مقام سوم و‌مدال برنز این مسابقات را کسب کردند.
وی در پایان گفت: همچنین در بخش هوشین سول دفاع شخصی و در رده سنی نونهال نسا نوری و فاطمه حیدری مقام اول و در رده سنی جوانان فاطمه فتحی نژاد و نیلوفر علیزاده مقام سوم و  و در رده سنی امید فاطمه فتحی نژاد و فاطمه کنعانی مقام اول و در رده  بزرگسالان نیز فاطمه کنعانی و سکینه مرزدار با کسب مقام سوم از گیلان مدال برنز رقابت های هاپکیدو بانوان کشور را کسب کردند‌.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir