دوشنبه 3 تیر 1398
گیلان برای چندمین سال قهرمان مسابقات الیت کیک بوکسینگ کشور شد
 

 پویشگران گیل: استان گیلان مقام اول بیستمین دوره مسابقات قهرمانی الیت کیک بوکسینگ کشور شد. 

به گزارش روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور؛ بیستمین دوره مسابقات قهرمانی الیت کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران روزهای چهارشنبه،  پنجشنبه و جمعه تاریخ ۳۱ مرداد لغایت 2شهریور ماه سال 97  در سالن پویش دانشگاه دولتی شهرستان کاشان  استان اصفهان با حضور ۲۲۰ فایتر برگزار شد. 
رییس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور  در این خصوص با بیان اینکه این دوره از رقابتها به مناسبت گرامیداشت شهدای شهرستان کاشان برگزار شد گفت: رزمی کاران حاضر در این مسابقات از ۱۵ استان کشور در قالب ۱۸ تیم و در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برای کسب بهترین عناوین با هم به رقابت پرداختند. 
اردشیر داوطلب افزود: پارسی منش رییس هیات ورزش های رزمی استان اصفهان بعنوان نماینده از سوی فدراسیون ورزش های رزمی مسوولیت نظارت این دوره از مسابقات را عهده دار بود. 
وی همچنین اضافه کرد: این رویداد مهم که با حضور "رییس هیات ورزش های رزمی  شهرستان کاشان" و جمعی از مسوولین استانی و شهرستانی انجام شد با قهرمانی تیم منتخب گیلان با کسب ۱۵ مدال طلا، ۹ مدال نقره و 6 مدال برنز خاتمه یافت. 
رییس و بنیانگزار الیت کشور  در ادامه خاطر نشان کرد:  از ۴۵ رزمی کار از تیم اعزامی منتخب گیلان در این رقابتها ۳۰ فایتر به کسب مقام نایل شدند. 
داوطلب در پایان تصریح کرد: استان های کرمان و اصفهان به ترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند و کاپ اخلاق این دوره از رقابت ها نیز به استان مازندران رسید. 
گفتنی است، نفرات برتر این رقابتها به مسابقات بین المللی با مجوز شورای برون مرزی وزرات ورزش  که در اواخر آبان ماه ۹۷ در استان گیلان شهرستان لاهیجان برگزار می شود دعوت می شوند.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir