دوشنبه 3 تیر 1398

 به گزارش پویشگران گیل :علی کریمی سرمربی فصل گذشته تیم سپیدرود رشت که اردیبهشت ماه گذشته نادر دست نشان را جایگزین خود در این تیم دید، از امروز (شنبه) تمرینات آماده سازی و تست جذب بازیکن سپیدرود را آغاز کرد.

این تست جذب بازیکن در رده های سنی زیر 18 سال و زیر 21 سال در ورزشگاه سردارجنگل رشت آغاز شده و همچنین قرار است تمرینات آماده سازی تیم زیر نظر علی کریمی انجام شود. وی هنوز با مسئولان باشگاه سپیدرود رشت تسویه حساب نکرده و همچنان خود را سرمربی تیم می داند و با توجه به تغییر مالکیت باشگاه، امیدوار است که به عنوان سرمربی باقی بماند.

این در حالی است که باشگاه سپیدرود رشت در خصوص تمرین امروز بیانیه ای صادر و بازیکنان را از شرکت در این تمرینات منع کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: باشگاه هیچ تصمیمی مبنی بر برگزاری تمرینات و تست‌گیری از بازیکنان جوان رده 18 الی 21 سال ندارد و تصمیم‌گیری بر شروع تمرینات با بازیکنان می‌بایست با اجازه و هماهنگی‌های لازم با مدیران باشگاه صورت گیرد.

در بخش دیگری از این بیانیه آمده: در ‌غیر این‌ صورت چنانچه هریک از بازیکنان بدون اجازه کتبی یا شفاهی باشگاه، چه در زمان حضور مالک فعلی یا مالک بعدی، در تمرینات، با نام باشگاه سپیدرود رشت شرکت کنند و حتی در هر سطح از شرایط آمادگی مناسب و مقبول باشگاه هم باشند، در این باشگاه جایگاهی نداشته و با آنان به هیچ وجه قراردادی منعقد نخواهد شد./ایرنا

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir