دوشنبه 3 تیر 1398

 به گزارش پویشگران گیل :دبیر هیات ورزش های رزمی گیلان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و با اشاره به اینکه روز قدس روز همبستگی و حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین است، گفت: به فرموده امام خمینی (ره) «روز قدس فقط روز فلسطین نیست بلکه روز اسلام است. روز قدس، جهانی است و روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد؛ روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است» بر همین اساس بر همه ما واجب است که در این راهپیمایی شرکت کنیم.

جعفر رفعتی افزود: این رویداد مهم که هرساله در آخرین جمعه ماه رمضان بصورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود امسال نیز خوشبختانه پرشورتر از گذشته در تمام نقاط کشور بویژه در گیلان انجام شد.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال نیز جامعه ورزش گیلان با حضور مریم بخشی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان در این راهپیمایی شرکت داشتند؛ خاطر نشان کرد: هیات رزمی گیلان نیز بر خود واجب دانست که در این مراسم حضور پیدا کند.

رفعتی همچنین یادآور شد: در این برنامه کمیته های مختلف هیات، تیم هاپکیدوی آقایان و تیم هاپکیدوی بانوان به سرپرستی لاله سلحشور نایب رییس بانوان سبک هاپکیدو (ghf) گیلان نیز  بعنوان نماینده  سبک از هیات رزمی استان نیز در این مراسم ملی حضور داشته و یکصدا و یکپارچه فریاد مظلومیت خواهی سردادند و اقتدار نظام اسلامی و وحدت و اتحاد برای رسیدن به اهداف و آرمان های مقدس انقلاب و ضد استکباری را به نمایش گذاشتند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir