دوشنبه 27 خرداد 1398
 

‍ مسابقات استانی دفاع شخصی و قوه الرمی گیلان برگزار شد

مسابقات استانی کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی گیلان در سیاهکل برگزار شد. 
به گزارش رییس روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان؛ کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان یک دوره مسابقه استانی دفاع شخصی و هنرهای فردی( قوه الرمی) را روز جمعه 21 اردیبهشت ماه در شهرستان سیاهکل برگزار نمود. 
میثم خرقه پوش در این خصوص گفت: این مسابقات ویژه اقایان و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و با حضور رزمی کاران در بخش انفرادی 11 فایتر و در بخش تیمی نیز در قالب7تیم از 5 شهرستان انجام گرفت. 
وی در ادامه افزود: این رقابتها که با حضور و نظارت جعفر رفعتی دبیر هیات ورزش های رزمی گیلان همراه بود در نهایت تیم قوه الرمی شهرستان سیاهکل توانست مقام اول را از آن خود کند و تیم قوه الرمی شاهین انزلی در رتبه دوم و تیم دفاع شخصی هاپکیدو WHC سیاهکل نیز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفتند.  
رییس روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان خاطر نشان کرد: در این رقابتها علی رستمی ، محمد محمدی و حسین زارع پور بصورت انفرادی مقام های اول تا سوم را بدست آوردند. 
خرقه پوش همچنین در پایان یادآور شد: ابراهیم عبدالهی از سبک نینجا نین جوتسوی لاهیجان در بخش بزرگسالان و محمد ستوده ودمحمد فرحناک در بخش نونهالان بعنوان فنی ترین بازیکنان این رقابتها انتخاب و معرفی شدند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir