چهارشنبه 29 خرداد 1398

به گزارش پویشگران گیل :فرهاد خراسانی، مشاور حقوقی و رییس کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود نسبت به ادعاهای بعضی افراد غیر مسئول در فضاهای مجازی و رسانه ها چنین گفت :وقتی صحبت از فضای مجازی می شود یعنی همان فضای غیرحقیقی و غیر واقعی که متاسفانه هیچ کنترلی بر ان نیست .

وی افزود: همه واقفیم که جهل به قانون رافع مسئولیت نیست اما در تعجبم که چگونه افراد بدون در نظر گرفتن تبعات قانونی،  براحتی القاب و اتهاماتی را به دیگران انتساب یا وارد می نمایند !

خراسانی تصریح کرد: اینکه مالک پول دارد یا ندارد یا این شخص بیاید و آن شخص برود یا وی فوتبالی است یا نیست یا او برای شهرت یا نمایندگی مجلس به فوتبال آمده است، مطمئنا در حیطه وظایف و صلاحیت اشخاص غیر مسئول و غیر مرتبط نیست و گویا این افراد یا با قانون آشنایی ندارند و یا اینکه با قوانین و مقررات جاری کشور مخالفند. کجای دنیا شهرت یا نمایندگی مجلس تخلف یا جرم محسوب می شود که اینگونه نابخردانه به دیگران می تازند؟ هر چند با اطمینان کامل می گویم که مالک باشگاه بدنبال هیچکدام از این عناوین نیست و اگر هم باشد مرتکب تخلفی نشده است .

مشاور حقوقی و رییس کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه وظیفه امروز من حفظ حقوق باشگاه سپیدرود است، گفت: در این مدت بدلیل پاره ملاحظات، خویشتنداری کردیم و برای حفظ آرامش تیم لازم ندانستیم پاسخ افرادی که در اولویت و در رده و مرتبه مناسب نیستند را بدهیم اما برای فصل بعد برای اینکه یک ساختار خوب تعریف کنیم و به معنای واقعی یک باشگاه حرفه ای باشیم لازم است قوانین و مقررات را سرلوحه امور قرار دهیم و آیین نامه انضباطی را در مورد متخلفین به موقع اعمال نماییم .

وی خاطرنشان ساخت: مصاحبه در فضای مجازی و رسانه ها و بیان ادعاهای واهی کار ساده ای است اما همین افراد اگر پایشان به مرجع صالح برسد هیچ ادله ای برای اثبات ادعای خود نخواهند داشت .

خراسانی همچنین گفت :شخصیت هر شخص متناسب با دایره لغات اوست و من از همین تریبون صراحتا به آقای کیومرث بیات که طی این مدت در فضاهای مجازی دائما راهنمای چپ می زدند و به راست می پیچیدند و با گفتار کذب باعث تحریک طرفداران می شدند، اعلام می کنم بر اساس ایراد بیانات تهی و بی اساس خود که نقص غرض آشکار است امروز از ایشان شکایت خواهیم نمود تا بیش از پیش شاهد اعمال و رفتارهای ناجوانمردانه و دور از اخلاق ورزشی در محیط ورزش نباشیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir