جمعه 28 تیر 1398

به گزارش پویشگران گیل :فرهاد خراسانی در آستانه دیدار حساس و حیاتی سپیدرود و فولاد خوزستان و حواشی ایجاد شده که عامدا توسط اشخاص شناخته شده ایجاد گردید،گفت:بر اساس مستندات، شواهد و اسناد مثبته بدست آمده،تیم جدید حقوقی باشگاه در همین راستا جلسه ای را تشکیل و نهایتا مقرر گردید شکایتی را تحت عنوان نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب رشت علیه عامل یا عاملان آن به همین اتهام به ثبت برسانند.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت:باشگاه انتقاد سازنده را می پذیرد و خود را خالی از ایراد نمی داند اما عنوان نمودن اخبار و نشر کذب در رسانه و فضاهای مجازی مثل پلمپ شدن درب باشگاه و غیره و شایعه پراکنی بی اساس در جهت منافع مادی و شخصی خود در آستانه دیدار حساس،علاوه بر عمل غیراخلاقی،هدفی جز تضعیف و تخریب تیم سپیدرود در بر نخواهد داشت .

و ی تصریح کرد:از طرفداران درخواست دارم به شایعات توجهی نداشته و تمرکز خود را صرف حمایت از تیم خود معطوف دارند.

خراسانی تاکید کرد:بر اساس تصمیمات متخذه در جلسه هیات مدیره تعقیب پرونده با شدت هر چه تمامتر پیگیری می شود تا پس از مشخص شدن نتیجه آن منبعد شاهد چنین رفتار و اعمال ناجوانمردانه در محیط ورزش و جامعه فوتبال نباشیم.

وی یادآور شد:قانون مرجع رسمی رسیدگی به تظلمات و شکایات را مشخص کرده و مطمئنا فضای مجازی و رسانه ها مراد قانونگذار جهت رسیدگی به شکایات نبوده و شایسته است همگان با حقوق و تکالیف خود آشنا و آن را بکار برند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir