چهارشنبه 29 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل :علیرضا امامی ‌فر جمعه شب در کنفرانس خبری پس از دیدار تیم های فوتبال سپیدرود و تراکتورسازی تبریز در رشت با بیان این مطلب ادامه داد: بازیکنان ما بسیار خوب بازی کردند و تمام تلاش خود را بکار بستند البته می‌دانستیم که یک بازی پرفشار و سختی را خواهیم داشت اما خوشبختانه با حمایت طرفداران به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: با توجه به این امر و پشتوانه بسیار خوب طرفداران ، می توانم اذعان کنم که با این هواداران هرکاری می توان کرد و وقتی سپیدرود چنین ظرفیتی دارد ، به طور حتم در لیگ برتر می مانیم.

مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان داشت: البته ما با تیمی بازی کردیم که برای مسابقات آسیایی بسته شده و امروز نیز برابر ما بسیار پرقدرت ظاهر شد ولی بازیکنان ما برتر بودند.

امامی فر با تمجید از بازی خوب بازیکنان سپیدرود خاطرنشان کرد: کسانی می خواستند بازیکنان را مقابل مردم قرار دهند و آنها را پولکی جلوه دهند‌ اما بازیکنان سپیدرود نشان دادند که اینگونه نیستند؛ آنان جانفشانی کردند تا این پیروزی را به ارمغان بیاورند و بابت خوشحالی مردم و هواداران، من هم خوشحالم.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در هفته بیست و هشتم از مسابقات فوتبال لیگ برتر کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم سپیدرود با نتیجه یک بر صفر حریفش را شکست داد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir