دوشنبه 3 تیر 1398

 به گزارش پویشگران گیل :به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) همایش گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر با حضور مستر داوطلب،رئیس سبک و استاد ضیایی،نایب رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور و با اجرای حرکات زیبای آکروباتیک توسط هنرجویان این سبک در باشگاه تختی لاهیجان برگزار شد.

مستر داوطلب،رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در حاشیه این همایش،ضمن تبریک به مناسبت روز میلاد حضرت زهرای مرضیه(س) و گرامیداشت روز مادر از اجرای حرکات زیبای رزمی هنرجویان اظهار خوشحالی کرد و گفت:این حرکات زیبا نشان از پشتکار هنرجویان و تلاش های مربیان دارد که باید آن را قدر دانست و برای تقویت آن از هیچگونه حمایتی دریغ نکرد.

وی افزود:هدف از برگزاری چنین همایشی در سالروز میلاد حضرت فاطمه(س)تقدیر و بزرگداشت از بانوان زحمتکش،مربیان و هنرجویان سبک الیت کیک بوکسینگ کشور است که رکن اساسی سبک را بانوان تشکیل می دهند.

رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور، از برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از قهرمان بین المللی و ملی در آخرین جمعه سال 96 با حضور مدیران و مسئولین استانی در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان خبر داد.

مستر داوطلب عنوان کرد:در سال 96 سبک الیت کیک بوکسینگ کشور با 27 برنامه در قالب های مختلف مسابقات ملی و اعزام و حضور در رویدادهای بین المللی از برترین سبک های فدراسیون رزمی شناخته شده است.

وی به برنامه های سال جدید این سبک اشاره کرد و ادامه داد:اولین برنامه ما در سال جدید برگزاری مسابقات ویژه بانوان کشور به میزبانی گیلان و به احتمال زیاد شهرستان لاهیجان خواهد بود.

رئیس سبک الیت کشور افزود:گیلان و لاهیجان که قطب اصلی و خاستگاه سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در فدراسیون رزمی ثبت شده است و سابقه و عمر 11 ساله دارد در هنگام برگزاری مسابقات کشوری باید به عنوان الگو و به عنوان استانی که صفر تا صد این سبک از اینجا نشات گرفته در نحوه برخورد در مسابقات و گذشت و همراهی و کنار آمدن با قضاوت ها، داوری ها و حتی ناداوری ها با استدلال درست و دلایل منطقی و شایسته میزبانی نمود.

داوطلب با تاکید بر انجام تبلیغات،رعایت نظم و انضباط، اجرای دقیق تکنیک های رزمی و احترام گذاشتن به اساتید و ادای احترام در زمان ورود و خروج از زمین باشگاه را از مهمترین ارکان ورزش رزمی عنوان کرد و یادآور شد:انشاءالله در سال 97 برنامه ها و جلسات بیشتری را با مربیان این سبک در سطح کشور به منظور تقویت و ارتقای سطح کیفی آموزش خواهیم داشت.

گفتنی است؛ در پایان این همایش به مناسبت روز مادر به بیست نفر از هنرجویان به قید قرعه جوایزی اهدا شد و همچنین از بانوان مربی این سبک نیز تجلیل به عمل آمد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir