دوشنبه 27 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل :یک دوره مسابقات انتخابی تیم ملی موی تای 2018 به مدت یک هفته در رده بزرگسالان 18 تا 35 سال با حضور 400 رزمی کار از 30 استان کشور در سالن فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برگزار شد.

میثم خرقه پوش، مدیر روابط عمومی هیئت ورزش های رزمی استان گیلان  با بیان اینکه تیم منتخب موی تای گیلان در دو بخش بانوان و آقایان در این رقابت ها حضور داشت، اظهار کرد: تیم منتخب موی تای در بخش بانوان با 4 فایتر به مربیگری نجمه پورمحمودی و تیم منتخب آقایان نیز با حضور 13 فایتر به مربیگری مرتضی گل آرا در 11 وزن به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: این دوره از رقابت ها که با حضور 30 استان انجام گرفت تیم منتخب موی تای گیلان با کسب 3 مدال در سکوی پنجم ایستاد.

خرقه پوش خاطرنشان کرد: در وزن منهای 57 کیلوگرم مصطفی تاب توخ زاده مدال طلا، در وزن منهای 86 کیلوگرم صابر سعیدی مدال نقره و در وزن منهای 57 کیلوگرم عباس آرمون مدال برنز را دریافت کردند که عباس آرمون در وزن منهای 57 کیلوگرم در این رویداد مهم به عنوان «تاپ فایتر» انتخاب شد.

مدیر روابط عمومی هیئت ورزش های رزمی گیلان یادآور شد: آقایان هادی خوشحال در وزن منهای 67 کیلوگرم و بیژن آقایی نژاد در وزن 71 کیلوگرم از سوی دبیرکل انجمن موی تای کشور و کمیته فنی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir