چهارشنبه 29 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل : به مناسبت گرامیداشت یادواره شهدای ناوشکن دماوند و نفتکش سانچی هیات ورزش های رزمی استان گیلان با همکاری هیات ورزش های رزمی بندانزلی یک دوره مسابقه در قالب سه رشته کیک بوکسینگ، سامبو و هنرهای فردی با حضور مرتضی حسن زاده رییس هیات ورزش های رزمی گیلان و رییس کمیته امور استان ها و عضو شورای عالی فنی فدراسیون ورزشهای رزمی  و سینا قلی پور رییس هیات ورزش های رزمی انزلی و رییس کمیته  امور شهرستان های هیات رزمی استان گیلان روز جمعه 4 اسفندماه در سالن زنده یاد ربیعی استادیوم تختی بندرانزلی  برگزار گردید.

میثم خرقه پوش در همین ارتباط گفت: خوشبختانه این مسابقات با استقبال گسترده رزمی کاران همراه بود که به منظور ارتقای سطح کیفی فایترها برای حضور در رقابتها و رویدادهای ملی و بین المللی نیز مفید فایده بود.

وی افزود:  مسابقات کیک بوکسینگ انتخابی تیم هیات ورزش های رزمی گیلان با 223شرکت کننده انجام گرفت که فایترها به منظور شرکت در مسابقات کشوری و انتخابی تیم ملی در  رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با استایل لوکیک و لایت کنتاکت با هم به رقابت پرداختند و توانستند مقام های خوبی را برای خود رقم بزنند.

خرقه پوش یادآور شد: مسابقات قهرمانی سامبوی گیلان نیز با حضور 60 فایتر در رده های سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو استایل اسپورت سامبو و کامبت سامبو انجام شد. 

مدیر روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان همچنین خاطر نشان کرد: مسابقات هنرهای فردی نیز با حضور 40 رزمی کار در استایل های دفاع شخصی تیمی و انفرادی، سلاح سرد، اکروبات و فرم  در رده های مختلف سنی برگزار شد.

گفتنی است؛ این مسابقات که با استقبال چشمگیر رزمی کاران همراه بود کسب مقام ها و عناوین قهرمانی و همچنین دریافت مدال های رنگارنگ نیز رهاورد این دوره از رقابت ها بود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir