چهارشنبه 29 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل : فاطمه لطیفی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت دهه مبارک فجر اولین المپیاد ورزش همگانی لاهیجان به همت اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد لاهیجان روز جمعه 27 بهمن ماه با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای شورای شهر لاهیجان در این شهرستان برگزار شد.

مسئول روابط عمومی سبک الیت کیک بوکسینگ کشور،با بیان اینکه مسابقات مذکور با هدف توسعه و ترویج ورزش برگزار گردید،گفت:این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان و در رشته های داژبال(وسطی)،طناب کشی،طناب زنی،روپایی،دارت، بسکتبال سه نفره و... با حضور مستر داوطلب، رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در بخش آقایان و استاد معصومه ضیایی،نایب رئیس سبک الیت کیک بوکسینگ کشور در بخش بانوان برگزار شد.

وی ادامه داد:این المپیاد ورزشی در بخش آقایان با حضور 200 ورزشکار در سالن نامجو و در بخش بانوان با حضور 300 ورزشکار در سالن کوثر دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برگزار شد و شرکت کنندگان با هم به رقابت پرداختند.

لطیفی خاطرنشان کرد:بانوان ورزشکار حاضر در این مسابقات در قالب 23 تیم رقابت کردند که سبک الیت کیک بوکسینگ بانوان لاهیجان با 15 تیم،رشته داژبال با 8 تیم و رشته طناب کشی با 7 تیم بیشترین آمار شرکت کننده را در این مسابقات داشتند و در نهایت رزمی کاران سبک الیت کیک بوکسینگ لاهیجان با حضور پر رنگ و مقتدرانه و با ارایه بازی جوانمردانه و کسب مقام دومی و دریافت کاپ در بخش طناب کشی برای لاهیجان و هیئت ورزش های رزمی این شهرستان افتخار آفریدند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir