یکشنبه 30 تیر 1398

 به گزارش پویشگران گیل : جلسه هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به ریاست دکتر جواد تن زاده، مالک باشگاه و با حضور اعضای هیئت مدیره با موضوع بررسی ساختار و مباحث مرتبط با برنامه های باشگاه برگزار شد.

در جلسه هیئت مدیره باشگاه سپیدرود،دکتر جواد تن زاده، دکتر ارسلان دمیرچی، مهندس هادی الماسی،مهندس پرویز گلریز،حسین حقدوست،مهندس علیرضا زهری و دکتر رضا تن زاده به عنوان اعضای هیئت مدیره معرفی شدند.

همچنین در این جلسه تن زاده به درخواست و پیشنهاد اعضای هیئت مدیره و با کسب رای اکثریت به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره باشگاه انتخاب شد.

تن زاده در ادامه جلسه،ضمن برشمردن اهداف کوتاه مدت و بلند مدت باشگاه،گزارشی از جلسات برگزار نموده با دکتر نوبخت،معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه،دکتر آذری جهرمی،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،دکتر سلطانی فر،وزیر ورزش و جوانان و سایر مقامات بلندپایه که منجر به اخذ چندین مجوز و تفاهم نامه در جهت پیشبرد برنامه های کلان باشگاه سپیدرود گردید،ارایه داد.

لازم به ذکر است، تصویب چارت سازمانی جدید باشگاه،بررسی مسائل پیرامون تیم بزرگسالان و لزوم اهمین به تیم های پایه از جمله موارد مورد بحث در این جلسه بود

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir