چهارشنبه 29 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل :به مناسبت گرامیداشت دهه فجر یک دوره مسابقات کیک بوکسینگ «WKA» ویژه آقایان روز جمعه، 13 بهمن در باشگاه عقاب المپیک رشت برگزار شد.

جعفر رفعتی،دبیر هیئت ورزش های رزمی استان گیلان که نظارت بر این مسابقات را عهده دار بود در گفت وگو با ایسنا،گفت: این مسابقات با حضور 71 فایتر در قالب 10 تیم انجام گرفت.

وی افزود:رزمی کاران در این رویداد استانی در چهار رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در اوزان مختلف با استایل لایت و فول کنتاکت با هم به رقابت پرداختند.

دبیر هیئت ورزش های رزمی گیلان، با بیان اینکه سید مهدی رضازاده،مسئول سبک «WKA» استان گیلان مسئولیت برگزاری این مسابقات را بر عهده داشت،تصریح کرد:از مجموع تیم های شرکت کننده در این رقابت ها تیم مجموعه ورزشی عقاب المپیک رشت به مربی گری سید مصطفی رضازاده با 100 امتیاز و کسب 10 مدال طلا، 9 مدال نقره و 3 مدال برنز مقام اول و باشگاه نصیری رشت به مربیگری استاد نصیری با 29 امتیاز و کسب 3 مدال طلا، 2 مدال نقره و 2 مدال برنز مقام دوم و باشگاه صومعه سرا نیز به مربیگری استاد حقگو با 20 امتیاز و کسب 2 مدال طلا و 2 مدال نقره در جایگاه سوم قرار گرفتند.

گفتنی است، حسین شفیعی در وزن منهای 65 کیلوگرم بزرگسالان به عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از رقابت ها انتخاب و معرفی شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir