جمعه 31 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل :فرهاد خراسانی، سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت درخصوص شکست این تیم مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: صنعت نفت هم تیم خوبی بود و هم مثل سپیدرود یک تیم ریشه دار و صاحب سبک در فوتبال ایران است که نیاز به توضیح بیشتر نیست.

وی با بیان اینکه شکست یک حقیقت در فوتبال است، افزود: همه ما مطمئنا به این درک رسیده ایم و با آن کنار آمده ایم، اما همین فرایند امید است که همه مجموعه باشگاه و طرفداران آن که جزو اصلی باشگاه محسوب می شوند، ما را در رسیدن به روزهای خوب امیدوار می کنند.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت تصریح کرد: همه ما بارها و بارها این روزها را در فوتبال تجربه کردیم و باز هم تجربه خواهیم کرد، زیرا در فوتبال از پیروزی تا شکست فقط یک قدم فاصله است.

خراسانی ادامه داد: ما در دوره گذار قرار داریم؛ هر چند این باخت را دادیم اما در این بازه زمانی کوتاه پیشرفت هم داشتیم و همگان به آن اذعان دارند.

وی با بیان اینکه پروسه موفقیت در فوتبال طی یک ماه و دو ماه خلاصه نمی شود، گفت: هم باشگاه و هم کادر فنی نیاز به فرصت زمانی بلند مدت دارند تا برنامه و اهداف خود را به خوبی اجرا کنند.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت عنوان کرد: هر چند همه توجه مجموعه باشگاه در ادامه راه، ماندن در لیگ برتر و حضور پر قدرت تر و با برنامه ریزی مدون تر در فصل بعد است اما از آنجا که در این فوتبال جذاب دور گردون و حال دوران دائما یکسان نیست، امیدوارم با تلاش همه مجموعه باشگاه و با همراهی بزرگترین سرمایه تمام نشدنی یعنی طرفداران بی همتا، منتظر روزهای خوب باشیم.

وی خاطرنشان کرد: من حامل پیام دکتر جواد تن زاده، مالک باشگاه هستم که همچون گذشته پر انرژی و محکم بابت این شکست به همه ما دلگرمی دادند و از تلاش همه اعضا و بازیکنان و همچنین هواداران که تا آبادان رفتند، تشکر و قدردانی کردند.

خراسانی یادآور شد: با قدرت هر چه تمام تر و ایجاد روحیه ای بالا بیش از گذشته از این تیم ارزشمند حمایت می کنیم چرا که قطعا موفقیت های روزافزون در پیش است و امیدواریم در دیدار با استقلال خوزستان و حضور و حمایت همه جانبه طرفداران، بار دیگر یک پیروزی شیرین را به مردم رشت هدیه کنیم. 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir