دوشنبه 3 تیر 1398

مسابقات کورس شهرستان رشت در پیست مجموعه سوارکاری کاسپین پیربازار این شهرستان برگزار شد و عده کثیری از همشهریان با حضور برخی از مسولین از نزدیک این مسابقات مهیج را تماشا کردند.

نتایج مسابقات به شرح ذیل است:

در مسابقات کورس اسب های محلی کلاس «a»: نفر اول مهرداد شهبازی با اسب ریو به مالکیت هاشم رضایی، نفر دوم حسن یزدانپرست با اسب رعد به مالکیت فرزاد معتمدی و نفر سوم مهدی رجبی با اسب موج سیاه به مالکیت هیئت سوارکاری خمام.

در کورس اسب های محلی در کلاس «b» ابتدا دو کورس مقدماتی انجام شد که از هر کورس چهار اسب به مسابقه فینال راه یافتند که در نتیجه ابراهیم عزیزی با اسب ایرانا به مالکیت مرتضی رضایی نفر اول، آرمین احمدی با اسب سردار به مالکیت سید محمدباقر شفیعی نفر دوم و رضا باقری با اسب آهو به مالکیت هیئت سوارکاری خمام نفر سوم شدند.

در کورس اسب های ترکمن نیز، عبدالکریم دردی عطایی با اسب حنا به مالکیت مظاهر صفاری مقام اول، کامیار بخش طالشی با اسب قیربای به مالکیت سعید طالشی مقام دوم و میلاد روشن قیاس با اسب مارکیوس به مالکیت فرزاد روشن قیاس مقام سوم را کسب کردند.

گفتنی است، در این دوره از مسابقات از قهرمان ارزنده سوارکاری رشته پرش آریا مرزبان و همچنین از قهرمان ارزنده سوارکاری در رشته استقامت ستاره یحیایی نیز تقدیر شد.

 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir