جمعه 28 تیر 1398

 به گزارش پویشگران گیل : فرهاد خراسانی مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت گفت: پروانه فعالیت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت بنام دکتر جواد تن زاده از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان صادر شد.

وی افزود: صدور این پروانه بر اساس تصمیمات جلسه مورخ 4 دی ماه جاری که در دفتر رییس هیات فوتبال برگزار شد و بنده مسئولت پیگیری صفر تا صد این انتقال و واگذاری را بر عهده داشتم که بالاخره منتج به صدور ان از سوی اداره کل ورزش و جوانان گردید و منبعد کلیه تصمیمات باشگاه با هماهنگی شورای سیاستگذاری باشگاه و تایید نهایی دکتر تن زاده مالک جدید باشگاه صورت خواهد گرفت.

خراسانی گفت: حداقل انتظاری که جامعه فوتبال خصوصا طرفداران پر شور این تیم دارند اینکه اخبار منتشره از سوی باشگاه،  مستند، مستدل و شفاف اطلاع رسانی شود و خوشبختانه در مصاحبه قبلی هم که امروز نتیجه ان اتفاق افتاد بر اساس همان مستنداتی بود که قبلا و خیلی شفاف بیان کردم که بعضا برداشت های شخصی یا به اصطلاح تفسیر به رای خود را بهمراه داشت.

مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در ادامه گفت:  دکتر تن زاده یک نخبه علمی و یک نخبه اقتصادیست و استان باید از پتانسیل وی استفاده بهینه ببرد.  مجموعه باشگاه اهل شعار نیستند اما با هدف گذاری جدی و حرفه ای و برنامه های مدون و از پیش تعیین شده؛ روزهای خوب در انتظار باشگاه بزرگ سپیدرود رشت و هوادارانش در راه است که در وقتش اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی در پایان از همراهی و حمایت اصحاب رسانه من باب انتشار اخبار این باشگاه تشکر و قدردانی نمود.

گفتنی است؛ جواد تن زاده دارای دو مدرک دکتری مهندسی عمران یکی در گرایش راه و ترابری و دیگری در گرایش خاک و پی است؛ دکتری راه و ترابری او سال ۸۶ از دانشگاه استکهلم سوئد اخذ شده است و دکتری خاک و پی (ژئو تکنیک) او نیز در سال ۹۲ از دانشگاه علوم و تحقیقات اصفهان؛ تن زاده مبتکر طرح آسفالت های ضد یخ مسلح شده با نانو مواد است که موفق به اخذ گواهی ثبت اختراع نیز شده است. کسب مدرک فناوری اطلاعات ITIL V3  از موسسه EXIN انگلیس در سال ۲۰۰۹ ، مدرک طراحی و آنالیز روسازی بتنی فرودگاه از موسسه فدرال هوانوردی امریکا FAA در سال ۲۰۱۳، تالیف ۴ عنوان کتاب تخصصی در زمینه راه سازی و ایمنی راه و روسازی و حمل و نقل و ترافیک ، ۱۰ عنوان مقاله ISI در زمینه راه و روسازی و ترافیک و مقالات متعدد در کنفرانس های تخصصی تنها بخشی از سوابق علمی و آموزشی او محسوب می شود.

دکتر تن زاده در سال ۸۰ مشاور حمل و نقل و ترافیک رئیس پلیس راهور تهران شد. پس از آن در سال ۸۱ به عنوان مشاور حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یک تهران  قبول مسئولیت کرد. معاون عمران و مسکن بنیاد مستضعفان در سال ۸۲ مسئولیت بعدی او بود. تن زاده در سال ۸۶ بار دیگر در شهرداری تهران و این بار به عنوان معاون برنامه ریزی و مطالعات سازمان حمل و نقل و ترافیک مشغول فعالیت شد و پس از آن در همان سازمان در سال ۸۸ رئیس کمیته های تخصصی شبکه معابر حمل و نقل عمومی شد.

کمی بعد تن زاده به عنوان معاون فنی و مهندسی شرکت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک استان تهران در سازمان شهرک های صنعتی و صنایع کوچک حضور یافت. معاونت برنامه ریزی و امور تولیدی این شرکت در سال ۸۹ مسئولیت بعدی تن زاده بود.

جوان موفق رشتی در ادامه به عنوان مشاور مدیرکل سازمان هواپیمایی و شرکت مادر فرودگاه های کل کشور منصوب شد. مشاور قائم مقام وزیر و مدیرکل راه و شهرسازی در سال ۹۲ در وزارت راه و شهرسازی و کارشناس ارشد دبیرخانه شورای عالی فنی از سال ۹۵ در سازمان برنامه و بودجه نیز در سوابق درخشان جواد تن زاده دیده می شود.

دکتر تن زاده در زمینه اقتصادی نیز چهره ای موفق به شمار می رود. یکی از زمینه های فعالیت اقتصادی او در زمینه تولید برق و فروش آن به دولت است که ظاهرا به زودی حدود ۵۰ درصد نیز رشد خواهد داشت. در سوابق او فعالیت های فرهنگی مختلفی نیز به چشم می خورد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir