دوشنبه 27 خرداد 1398

 به گزارش پویشگران گیل :هشتمین دوره مسابقات بین المللی نیوفول کنتاکت جام خلیج فارس ایران ویژه اقایان روزهای پنج شنبه و جمعه 23 و 24 آذرماه در مجموعه ورزشی شهید معتمدی تهران برگزار گردید.

میثم خرقه پوش با اشاره به اینکه این مسابقات که با حضور کشورهای ایران، روسیه، ژاپن، آذربایجان، ترکیه، گرجستان و افغانستان انجام شد گفت: این مسابقات در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو بخش مبارزه و کاتا برگزار شد.

وی افزود: این رقابتها با قهرمانی تیم منتخب نیوفول کنتاکت جمهوری اسلامی ایران خاتمه یافت و  کشورهای آذربایجان و افغانستان نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

خرقه پوش  اضافه کرد: در این رویداد بین المللی 4 رزمی کار گیلانی نیز به مربیگری حسین دلیر ثابت مسوول سبک نیوفول کنتاکت استان گیلان حضور داشتند که توانستند در این رقابتها 3 مدال را از آن خود کنند.

مدیر روابط عمومی هیات ورزش های رزمی گیلان ادامه داد: سعید قاسمعلی پور در وزن 60 - به مدال نقره دست یافتند و همچنین امیرحسین صادقی در وزن40+ از گروه جوانان و حسین صفرزاده در بخش پیشکسوتان و در وزن 85- موفق به کسب مدال برنز شدند.

گفتنی است مسوولیت برگزاری این مسابقات را اکبر طالعی و نظارت آن را نیز محمد قنبری عهده دار بود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir