دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل: در جلسه ای با حضور مدیران شرکت گاز و پارک علم و فناوری گیلان، تفاهم نامه همکاری مابین این دو سازمان به امضا رسید.
عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این جلسه با تاکید بر گسترش تعاملات و همکاری‌های فیمابین گفت: امضای اين تفاهم نامه زمینه استفاده بهينه از امكانات،استعداد و توانایي هاي شرکت‏های تحت پوشش پارک علم و فناوری استان گیلان را فراهم می نماید.
وی با اشاره به وجود روحیه رشد، یادگیری و خلاقیت در شرکت گاز گیلان، اظهار داشت:با هدف ارائه خدمات بهینه به ذینفعان سازمان به دنبال به روزرسانی و کارآمد کردن تجهیزات و فرایندهای کاری خود در بخش های مختلف هستیم.
جمال نیکویی انعقاد این تفاهم نامه را فرصتی مناسب برای  شرکت گاز و مراکز نوآور در سطح استان دانست و گفت:همکاری‌های دو سویه می تواند زمینه بر آورده ساختن نیازمندی‌های این شرکت و نیز فرصت اشتغال و سرمایه گذاری را برای این مراکز به وجود آورد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ به عنوان سال تولید؛ دانش بنیان،اشتغال آفرین، ابراز امیدواری کرد تا با به ثمر نشستن این همکاری ها، زمینه تحقق این شعار مهم و پیشبرد اهداف عالیه نظام اسلامی فراهم شود.
همچنین درعلی باستی رییس پارک علم و فناوری گیلان با تقدیر از شرکت گاز بجهت نگاه خلاق و نوآور به امور و حمایت از شرکت های دانش بنیان اظهار داشت:پارک علم و فناوری علاوه بر کمک به تعامل و پیوند شرکت ها می تواند با برگزاری جلسات مشترک میان شرکت های نوآور و دستگاه های اجرایی نسبت به شناسایی نیازمندی‌ها اقدام نماید.در پایان تفاهم نامه همکاری ۲ساله مابین شرکت گاز و پارک علم و فناوری استان گیلان به امضا رسید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir