دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل: سمینار آموزشی استفاده بهینه از انرژی برق برای مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گیلان در سالن اجتماعات پیامبر اعظم شرکت برق منطقه ای گیلان برگزار شد.
سهیل طاهری مدیر دفتر خدمات مشترکین و مدیریت مصرف و وصول درآمد گفت:همدلی،همکاری و مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی برای عبور موفق از پیک تابستان جاری امری مهم و حیاتی است.هدف از اجرای این سمینار نیز، استفاده بهینه از انرژی برق در سازمان ها و ادارات و تحقق هدف کاهش مصرف 30 درصدی ادارات در ساعات کاری و 60 درصد در ساعات غیر کاری طبق مصوبه هیات وزیران  است.
وی افزود:با توجه به نقش و جایگاه خطیر روابط عمومی‌ها در اطلاع رسانی و آگاه سازی، امیدواریم مباحث این سمینار آموزشی در سطح ادارات پیاده سازی شود و شاهد نهادینه شدن فرهنگ استفاده بهینه از انرژی برق در تمامی ادارات باشیم.
حسین شهیدی مقدم کارشناس مدیریت مصرف شرکت برق منطقه ای گیلان در این دوره آموزشی، مباحث؛ وضعیت انرژی در ایران و جهان، فرهنگ مصرف و وضعیت مصرف انرژی برق در کشور، حفاظت از محیط زیست، سرمایه مورد نیاز برای تامین بار پیک، مدیریت مصرف در ساختمان های اداری و مسکونی و عملکرد شرکت در زمینه مدیریت مصرف برق را برای حاضران تشریح نمود و جلسه با پرسش و پاسخ خاتمه یافت.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir