دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل:محمدحسین هوشنگی مدیرکل پست گیلان با سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان دیدار و در خصوص تعاملات دوطرفه و خدمات رسانی بهینه به جامعه هدف بهزیستی گفت وگو و تبادل نظر کردند.
سیدمهدی خدمت بین دانا ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از پیگیری مسئولین اداره پست نسبت به حل مشکلات جامعه هدف بهزیستی و با اشاره به توانمندیهای توانخواهان در مراکز حرفه آموزی گفت:هم اکنون مراکز حرفه آموزی متعددی تحت پوشش بهزیستی گیلان در نقاط مختلف استان درحال فعالیت هستند که با استفاده از توانمندی توانخواهان صنایع دستی مرغوب و قابل توجهی تولید می کنند و با تعامل با اداره پست می توان این محصولات را به راحتی به دست مصرف کنندگان رساند.
وی همچنین بر استعداد و نبوغ برخی از توانخواهان در خصوص پایداری و نحوه صحیح  انجام کار تاکید کرد و گفت:برخی از توانخواهان بهزیستی توانایی هایی دارند که می توان از آنان در بسیاری از مشاغل استفاده کرد و این خود نشان از همت بلند و عدم برخورداری از محدودیت توانخواهان است.
مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه نحوه ارسال مرسولات نسبت به گذشته تا حدودی دستخوش تغییرات شده است و بیشتر به شیوه نوین و از طریق درگاه های اینترنتی ارسال می‌شود این انتظار می‌رود تا با همفکری دو دستگاه در خصوص فروش و توزیع محصولات وهمچنین ایجاد اشتغال و فراهم آوردن زمینه کسب و کار برای مددجویان بهزیستی تصمیمات مهمی اتخاذ شود.
محمدحسین هوشنگی مدیرکل پست گیلان نیز با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات مددجویان بهزیستی گفت:اداره پست ویترینی برای عرضه محصولات مددجویان است و با راهکارها و اتخاذ تصمیمات تخصصی و همفکری دو نهاد در پی ایجاد شرایط مناسب در خصوص تسهیل در ارسال مرسولات و فراهم آوردن زمینه کسب و کار برای مددجویان عزیز بهزیستی در زمینه های مختلف پستی هستیم و افتخار می کنیم که بتوانیم خدمات شایسته ای به جامعه هدف بهزیستی عرضه کنیم.
در این دیدار در خصوص تعاملات و همکاری متقابل دو دستگاه بمنظور ارائه خدمات و پیشرفت در تسهیل امورات جامعه هدف بهزیستی گفت و گو و تبادل نظر شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir