دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل: ​به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این نهاد با حضور اعضای شورا در سالن شهید حق شناس اداره کل برگزار شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در خصوص اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر در دین اسلام گفت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از موضوعات مهم مذهبی، فرهنگی و ارزشی در کشور است که در دین مبین اسلام جایگاهی والا و ویژه دارد.
مهندس حامد دائمی رعایت فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست و افزود: همه ما در هر جایگاهی قرار داریم باید نسبت به اجرایی کردن این مهم جدیت ویژه‌ای داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را واجب و احیای آن را از ضروریات این فریضه الهی عنوان کرد.
در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان نیز گفت:متولیان فریضه امر به معروف و نهی از منکر با​ید در برپایی این موضوع مهم سعه صدر، برخورد فرهنگی  و جذب حداکثری را سرلوحه اقدامات و فعالیت های خویش قرار دهند.
حجت الاسلام والمسلمین قربان پور با توجه به گستردگی مقوله مهم امر به معروف و نهی از منکر،معرفی الگوههای مناسب به نسل جوان، احیاء و ترویج  امر به معروف همگانی و نظارت بر رفتار مدیران و حاکمان را از اهم موضوعات مرتبط با فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر ارزیابی کرد.  
وی با بیان اینکه کسانی که اقدام به امر به معروف و نهی از منکر می‌کنند باید خود الگو، در این فریضه باشند، افزود: اگر به موضوع امربه معروف و نهی از منکر وسیع نگاه کرده و دستورات آن را اجرا کنیم، امورات دیگر نیز به تأسی این امر اصلاح می شود.
سپس اعضاء به بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارهای ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر پرداختند.​

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir