دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل:مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان به مناسبت سالروزتشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر کرد.
«وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ»  اگر سپاه نبود کشورهم نبود. «امام خمینی (ره)»
سپاه پاسداران فرزند مبارک انقلاب و زاده تفکرات والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است. سبز پوشانی که در مکتب سرخ حسین(ع)مشق عشق و شهادت آموخته اند و نتیجه سالهای مبارزه و جانفشانی ملت مبارز و سرافراز ایران در دوران رژیم ستم شاهی است.
نهاد انقلابی و ارزشی سپاه پاسداران در سال های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره حافظ اسلام و قرآن و کیان جمهوری اسلامی ایران است و با حضور حماسی و قهرمانانه خود در طول ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن در عرصه های مختلف جهادی همواره بازوی توانمند نظام اسلامی و مردم شریف ایران و همه مستضعفان جهان می باشد.
بی تردید مبارزه خستگی ناپذیر و دلاورانه فرزندان ایران زمین در سپاه پاسداران علیه استکبار جهانی برگ زرینی در کارنامه پرافتخار فرزندان مکتب امام روح الله است.
اینجانب به نیابت از خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر استان گیلان، سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به کلیه پاسداران و بسیجیان مومن و انقلابی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و توفیق روزافزون این نهاد انقلابی را ظل توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) و رهبر فرزانه انقلاب، از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
سیاوش غلامی 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir