دوشنبه 24 مرداد 1401

پویشگران گیل:استاندار گیلان از مرکز مدیریت راه‌های استان، بازدید و ضمن بررسی روند فعالیت این مرکز، در جریان آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی و ورودی استان قرار گرفت.
دکتر اسدالله عباسی از مرکز مدیریت راه‌های استان، بازدید و ضمن بررسی روند فعالیت این مرکز، درجریان آخرین وضعیت تردد در محورهای مواصلاتی و ورودی استان قرار گرفت.
وی در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت:قبل از شروع سال جدید، کارگروه ترافیک استان در رودبار برگزار و با پیش بینی شمار بالای سفرهای نوروزی، تقسیم کار صورت گرفت.
عباسی فعالیت شبانه روزی دستگاه‌ها و نهادهای خدمات رسان و امدادی را یادآور شد و گفت:گزارش ها حاکی از کنترل و روانی ترافیک است ضمن آنکه برای این منظور، لاین‌هایی در طول مسیر ورودی از سمت رودبار، گشایش یافت.
استاندار گیلان ادامه داد: تا امروز بیش از 550هزار خودرو وارد استان شده و البته با رعایت موارد ایمنی، شاهد کاهش تلفات و تصادفات بوده ایم.
وی هدف از بازدید خود از مرکز مدیریت راه‌های گیلان را رصد و پایش محورهای مواصلاتی استان ذکر کرد.
دکتر عباسی یادآور شد:در مورد خدمات رسانی ازجمله در توزیع کالاهای اساسی، آرد و عرضه نان نگرانی وجود ندارد و به همه فرمانداران، نظارت و سرکشی از نانوایی‌ها را تاکید کرده‌ام.
وی اضافه کرد: در خصوص ساحل هم مدیریت لازم در حال انجام است و اگر بعضی راه‌های فرعی بسته شده، بدلیل محدودسازی نقاط حادثه خیز و حفظ امنیت جان هم وطنان با توجه به شرایط جوی است.
استاندار همچنین به مناسبت سوم فروردین روز جهانی هواشناسی، از اداره کل هواشناسی گیلان بازدید کرد.
وی با اشاره به اهمیت فعالیت‌ها و اقدامات این مجموعه و نقش مهم پیش بینی در کاهش مخاطرات و مدیریت بهینه و صحیح امور گفت: اقدام سریع و بهنگام ناشی از آگاهی ، در جلوگیری از وقوع خسارت موثر است.
دکتر عباسی گیلان را استانی کشاورزی عنوان و پیش بینی های صحیح از شرایط جوی را در این خصوص واجد اهمیت ذکر کرد.
وی بهره مندی از تجهیزات مناسب را از الزامات در مجموعه هواشناسی دانست و تاکید کرد که این مهم در اداره‌کل استان گیلان مورد توجه باشد.
استاندار حادثه خیز بودن گیلان را مورد اشاره قرار داد و افزود:همراهی دستگاه‌ها در شرایط وقوع حوادث طبیعی، موضوعی مهم در مدیریت حادثه است که این همراهی در گیلان وجود دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir