جمعه 17 اردیبهشت 1400

به گزارش پویشگران گیل،  قربانعلی محمدپور، مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان امروز در جمع تعدادی از نمایندگان تشکل های محیط زیستی استان که در دفتر وی حضور داشتند،گفت:خوشبختانه دیدگاه دولت تدبیر و امید کاملا یک دیدگاه محیط زیستی است و شخص رییس جمهور با توجه ویژه به مسایل محیط زیست اولویت توسعه پایدار را در رعایت قوانین و موازین محیط زیستی می دانند.

وی افزود:برای تحقق این مهم توان دولت تکیه بر تشکل های محیط زیستی دارد و آنها را به عنوان بازوان اجرایی خود برای رسیدن به اهداف عالیه محیط زیست به شمار می آورد.

محمدپور اضافه کرد:مجموعه محیط زیست گیلان صمیمانه دست یاری خود را به سمت تشکل های حامی محیط زیست دراز کرده و به پشتوانه آنها تمام تلاش خود را برای تحقق توسعه پایدار و سازگار با محیط زیست انجام می دهد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان در ادامه از توجه مسرور مدیرکل بازرسی استان گیلان به حفاظت از محیط زیست استان گفت: خیلی خوشحالم که عنوان کنم خوشبختانه اداره کل بازرسی استان همیشه در کنار محیط زیست و حامی آن بوده بخصوص در جاهایی که افراد با اعمال نفوذ سعی در انجام امور خلاف قانون در بحث استقرار صنایع در حوزه محیط زیست داشتند این سازمان بازرسی بود که همواره یارو یاور اداره کل محیط زیست گیلان بود .

وی حضور کارشناسان بازرسی استان را در اداره کل مغتنم شمرده و عنوان کرد: اداره کل حفاظت محیط زیست دست بازرسان اداره کل بازرسی استان برای ساماندهی وضعیت محیط زیست بویژه ساماندهی رودخانه های زرجوب و گوهررود را به گرمی می فشارد.

ایسنا

لینک کوتاه : http://poyeshgarangil.ir/News/16
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir