دوشنبه 31 خرداد 1400

پویشگران گیل:مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت:رمزارزهای غیرمجاز کشف شده در استان ۳۵ میلیارد تومان به صنعت برق خسارت وارد کرده است.
اسماعیل هنرمند گفت:با توجه به گرمای زودرس هوا، کاهش نزولات جوی و کاهش تولید برق در نیروگاه های برقابی، صنعت برق کشور با شرایط ویژه ای مواجه شده است و مصرف برق نسبت به سال گذشته در استان ۱۱ درصد و در کل کشور ۲۰ درصد افزایش یافته و از این رو مدیریت مصرف  انرژی برق بیش از هر زمان دیگری ضروری است.
وی افزود:بنابر مصوبه هیئت وزیران تمامی ادارات،دستگاههای اجرایی و بانک ها موظف به کاهش ۵۰ درصدی برق از ساعت ۱۱ صبح تا پایان وقت اداری هستند و دستگاههایی که همکاری در این زمینه نداشته باشند شامل قطع برق خواهند شد.
وی به پویش مردمی مدیریت کولرها اشاره کرد و افزود:در این پویش نیاز است مردم استان بین ساعت ۲ تا ۳ بعد ازظهر به مدت ۱۵ دقیقه کولرهای خودرا در خانه یا محل کار خاموش کنند و با این کار یک سوم خاموشی های احتمالی استان کاهش پیدا می کند.
هنرمند خاطرنشان کرد:تاکنون ۴۸۰۰ دستگاه استخراج رمزارز غیرمجاز در استان کشف شده است که این مقدار حدود ۳۵ میلیارد تومان به صنعت برق خسارت وارد کرده است.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir