دوشنبه 31 خرداد 1400

پویشگران گیل:فرماندار رودسر،برگزاری پرشور انتخابات را نشانه اقتدار ملت و انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت:مردم بصیر ایران در این انتخابات نیز همچون گذشته مشارکت حداکثری خواهند داشت و اقتدار نظام را به رخ جهانیان می کشند.
محمدمهدی مظفری با بیان اینکه شهرستان رودسر همانند سایر شهرستان های استان و کشور آماده برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری است، اظهار کرد:مقدمات لازم برای حضور مردم پای صندوق های رای در مناطق مختلف شهرستان فراهم شده است.
وی از پیش بینی ۲۶۰ شعبه اخذ رای برای ۲۷۷ روستا و پنج شهر خبر داد و تصریح کرد:انتخابات ۲۸ خرداد در شهرستان رودسر با همراهی و همکاری بالغ بر۶هزار نفر شامل نیروهای نظارتی، بازرسی، اجرایی، انتظامی و اداری برگزار می شود.
فرماندار رودسر،برگزاری پرشور انتخابات را نشانه اقتدار ملت و انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: مردم بصیر ایران در این انتخابات نیز همچون گذشته مشارکت حداکثری خواهند داشت و اقتدار نظام را به رخ جهانیان می کشند.
مظفری، همچنین به ارسال صندوق های سیار اخذ رای به مناطق صعب العبور شهرستان اشاره کرد و یادآور شد:با پیگیری های انجام شده در مناطق کوهستانی نیز شعب اخذ رای خواهیم داشت و براساس وضعیت جغرافیایی هر منطقه،مسئولیت اخذ رای را از مردم داریم.
وی نقش موثر و تاثیرگذار رسانه ها در همه عرصه ها به ویژه انتخابات را متذکر شد و عنوان کرد:بی تردید رسانه ها حضوری مهم، تعیین کننده و سرنوشت ساز در عرصه انتخابات دارند.
فرماندار رودسر،با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن عزت و اقتدار نظام است،اضافه کرد:امروز در مقابل هجمه دشمنان به ویژه رسانه های معاند، وظیفه رسانه های انقلابی بیش از پیش سنگین است و باید در جهت مشارکت حداکثری تلاش کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir