پنج شنبه 15 خرداد 1399

پویشگران گیل: مدیرعامل جمعیت هلال احمر به مناسبت روز روابط عمومی از کارکنان حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی این نهاد عام المنفعه تقدیر کرد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن تبریک روز روابط عمومی بیان کرد: امروزه نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان بسیار حائز اهمیت است.
ولی پور با اشاره به نقش روابط عمومی اظهار کرد: نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ یکی از مشخصه های نوین در عصر ارتباطات است،‌ همچنین از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان اذعان داشت: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
ولی پور ساختار روابط عمومی جمعیت هلال احمر را یک ساختار مدون دانست و گفت: روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران ، کارکنان و عموم مردم، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی دارند .به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان ، ارباب رجوع و هموطنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن تقدیراز کارکنان روابط عمومی خاطرنشان کرد:روابط عمومی هلال احمر استان در بحران های مختلف اخیر خوب عمل کرده است که نمونه آن در اطلاع رسانی دقیق و همکاری و تعامل با اصحاب رسانه استان گویای این موضوع است.
شایان ذکر است؛ در انتها مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان از کارکنان حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی با اهداء لوح سپاس تقدیر و قدردانی کردند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir