چهارشنبه 14 خرداد 1399

پویشگران گیل: مدیرکل بهزیستی گیلان گفت:در اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون افزون بر ١١ هزار و ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان بهزیستی استان توزیع شده است.
دکتر حسین نحوی نژاد افزود:این میزان سبد کالا به ارزش ٢ میلیارد و ٣۴٩ میلیون تومان بین اقشار تحت پوشش بهزیستی و نیازمندان توزیع شده است.
وی اظهار داشت:این اقلام توسط نیکوکاران در موسسات خیریه، نهادها، انجمن‌ های نیکوکاری، تهیه و در قالب سبد کالا بین مددجویان در سطح گیلان توزیع گردید.
وی خاطر نشان کرد:کمک های نقدی مردم به بهزیستی استان نیز در این راستا یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بود که البته جمع آوری کمک ها و مشارکت ها مردمی همچنان ادامه دارد.
وی با قدردانی از کمک ها و مشارکت های مردمی،از خیران خواست تا کمک های نقدی خود به مددجویان بهزیستی را از طریق واریز به شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۷۸۲۲۶۳۶ و یا شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی استان ۴۱۵۲۰۳۴۵۴۱۵۲۹۹۴۴ یا شماره شبا ۷۷۰۱۰۰۰۰۴۱۵۲۰۳۴۵۴۱۵۲۹۹۴۴ ir نزد بانک مرکزی به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان یا شماره‌گیری کد دستوری #۵۰۰*۶۶۵۵* از طریق تلفن همراه برای نیازمندان اهداء کنند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir