چهارشنبه 14 خرداد 1399

پویشگران گیل: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از الحاق ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خبر داد و گفت: به زودی 8 دستگاه ماشین آلات سنگین دیگر به ناوگان راهداری اضافه خواهد.
مهندس سبحان الله علیپور، از الحاق ۹ دستگاه ماشین آلات سنگین جدید به ناوگان راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان خبر داد و اظهار کرد: اعتبار لازم جهت خرید این ماشین آلات ملی بوده است.
وی ماشین آلات مذکور را شامل 3 دستگاه بیل مکانیکی چرخ زنجیری، یک دستگاه گریدر و 5 دستگاه لودر دانست و تصریح کرد: در مجموع ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان جهت خریداری این ماشین آلات هزینه شده است.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه به زودی 8 دستگاه ماشین آلات سنگین دیگر به ناوگان راهداری اضافه خواهد شد، گفت: اعتبار لازم جهت خرید این هشت دستگاه استانی خواهد بود.
علیپور، ظرفیت ناوگان راهداری گیلان را ۲۸۸ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک دانست و یادآور شد: ۱۷ دستگاه ماشین آلات سنگین به این ناوگان افزوده می شود.
وی با بیان اینکه از ماشین آلات ناوگان راهداری در بحران های طبیعی مانند برف و سیل نیز استفاده خواهد شد، خاطرنشان کرد: با توجه به اقلیم و شرایط آب و هوای گیلان نیازمند نجهیز و نوسازی ناوگان راهداری هستیم.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پویشگران گیل می باشد
2016 © PoyeshGaranGil.ir